dzisiaj jest: 9 grudnia 2021 r.   ::    imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Programy Unii Europejskiej

"Edukacja kluczem do kariery - Mój pierwszy staż"

baner kl nss ue efs

Dnia 19 maja 2014r rozpocznie się rekrutacja do projektu „Edukacja kluczem do kariery – Mój pierwszy staż” realizowanego przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Passe-Partout. Dzięki projektowi 20 uczniów może odbyć miesięczne płatne staże zawodowe u pracodawców w okresie wakacji. Dzięki projektowi, uczniowie mogą podwyższać swoje kwalifikacje zawodowe oraz zdobyć cenną wiedzę i doświadczenie, tak pożądane przez każdego potencjalnego pracodawcę. Staże będą prowadzone w wymiarze 154 godzin na ucznia. Projektem zostanie objętych 6 uczniów Liceum Ogólnokształcącego wchodzącego w skład Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Tuchowie, 5 uczniów Liceum Ogólnokształcącego wchodzącego w skład Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Radłowie oraz 9 uczniów Liceum Ogólnokształcącego wchodzącego w skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciężkowicach. Wartość tego projektu to 49 997,21zł. Udział w projekcie jest bezpłatny, dodatkowo uczniowie otrzymają zwrot kosztów dojazdu do miejsca odbywania stażu oraz ubranie ochronne. Projekt realizowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 9.5 POKL. Zachęcamy zainteresowanych do zapoznania się z Regulaminem rekrutacji i udziału w projekcie.

ekdk mps plakat

Ogółem:1974384