dzisiaj jest: 27 października 2021 r.   ::    imieniny: Iwony, Sabiny, Wincentego
 • Uwaga! Utrudnienia na drodze powiatowej

  Uwaga! Utrudnienia na drodze powiatowej

 • Spotkanie ministra Adamczyka z samorządowcami w starostwie

  Spotkanie ministra Adamczyka z samorządowcami w starostwie

 • Pieniądze z „Polskiego Ładu” dla powiatu tarnowskiego

  Pieniądze z „Polskiego Ładu” dla powiatu tarnowskiego

 • Jest następny etap finansowy Małopolskiej Chmury Edukacyjnej

  Jest następny etap finansowy Małopolskiej Chmury Edukacyjnej

 • Plebiscyt na najlepszy projekt w powiecie

  Plebiscyt na najlepszy projekt w powiecieUwaga! Utrudnienia na drodze powiatowej

Uwaga! Utrudnienia na drodze powiatowej Powiatowy Zarząd Dróg w Tarnowie z siedzibą w Zgłobicach informuje, że w związku z pracami związanymi z układaniem masy bitumicznej w dniach 27 i 28 października 2021 r. droga powiatowa 138K na odcinku od drogi wojewódxzkiej 977 do wjazdu do domu Pomocy Społecznej w Karwodrzy będzie zamknięta. Czytaj więcej...


Spotkanie ministra Adamczyka z samorządowcami w starostwie

Spotkanie ministra Adamczyka z samorządowcami w starostwie W Starostwie Powiatowym w Tarnowie z samorządowcami z powiatu tarnowskiego, brzeskiego, bocheńskiego, proszowickiego i dąbrowskiego spotkał się Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk. Poinformował, że dotychczasowy Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg, pozwalający samorządom pozyskiwać pieniądze na modernizację dróg lokalnych, będzie nie tylko kontynuowany, ale także poszerzony o dodatkowe zadania z zakresu drogownictwa. Czytaj więcej...


Pieniądze z „Polskiego Ładu” dla powiatu tarnowskiego

Pieniądze z „Polskiego Ładu” dla powiatu tarnowskiego Przeszło 13,6 mln dofinansowania do trzech zadań otrzymał samorząd powiatu tarnowskiego z pierwszej edycji Rządowego Funduszu „Polski Ład”. Nabór wniosków trwał od 2 lipca do 15 sierpnia i każda jednostka samorządu terytorialnego mogła zgłosić maksymalnie właśnie trzy wnioski. Czytaj więcej...


Jest następny etap finansowy Małopolskiej Chmury Edukacyjnej

Jest następny etap finansowy Małopolskiej Chmury Edukacyjnej Powiat tarnowski otrzymał wsparcie dla 5 szkół średnich, które prowadzi. Etatowy członek zarządu Tomasz Stelmach odebrał w Krakowie potwierdzenia finansowania następnej edycji programów edukacyjnych w ramach Małopolskiej Chmury Edukacyjnej. Czytaj więcej...


Plebiscyt na najlepszy projekt w powiecie

Plebiscyt na najlepszy projekt w powiecie Plebiscyt realizowany jest z Funduszy Europejskich w Małopolsce pn. „Fundusze Europejskie są w Małopolsce” i ma na celu odkrycie, oraz pokazanie projektów, które w najlepszy sposób wykorzystały środki z Unii Europejskiej. To również okazja, aby pokazać, że inwestycje realizowane w Małopolsce przy wsparciu Funduszy Europejskich są dostrzegane i prawidłowo identyfikowane przez mieszkańców regionu. Do plebiscytu zostały zgłoszone dwa projekty szkół powiatu tarnowskiego "Mistrzowie w zawodzie", oraz "Termomodernizacja obiektów dydaktycznych w Tuchowie i Zakliczynie". Czytaj więcej...
Previous
Next

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

covid 19 informacje z powiatu

tarcza antykryzysowa

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

XX Sesja Rady Powiatu Tarnowskiego

rozmiar tekstu w artykule:

Termin: 20 sierpnia 2020 r. godz 11:00
Miejsce: Centrum Paderewskiego, Kąśna Dolna

Porzadek obrad:

 1. Otwarcie Sesji.
 2. Przyjęcie porządku obrad.
 3. Przyjęcie protokołu z XIX sesji.
 4. Interpelacje radnych.
 5. Roczne sprawozdanie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z działań podejmowanych w roku 2019 oraz zamierzenia w najbliższym czasie mające na celu poprawę bezpieczeństwa powodziowego na terenie Powiatu Tarnowskiego.
 6. Informacja o przebiegu wykonania planu finansowego Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej za I półrocze 2020 r., uwzgledniającej w szczególności stan należności i zobowiązań, w tym wymagalnych.
 7. Informacja o przebiegu wykonania planu finansowego Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie za pierwsze półrocze 2020 roku, uwzgledniającej w szczególności stan należności i zobowiązań, w tym niewymagalnych.
 8. Korekta wykonania planu finansowego za I półrocze 2020 roku Powiatowej Stacji Pogotowia ratunkowego w Tarnowie.
 9. Podjęcie uchwały w sprawie założenia Branżowej Szkoły II stopnia w Ciężkowicach i włączenia jej w skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ignacego Jana Paderewskiego w Ciężkowicach.
 10. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany treści Uchwały Nr XVIII.174.2020 z dnia 28 kwietnia2020 roku w sprawie określenia zadań realizowanych przez Powiat Tarnowski z zakresu zatrudniania i rehabilitacji zawodowej oraz społecznej osób niepełnosprawnych finansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2020 roku.
 11. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia i przyjęcia do realizacji Programu Zajęć Edukacyjnych dla Osób Doświadczających Przemocy w Rodzinie na lata 2020-2023.
 12. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia i przyjęcia do realizacji Programu Psychologiczno – Terapeutycznego dla Osób Stosujących Przemoc w Rodzinie na lata 2020 – 2023.
 13. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia i przyjęcia do realizacji Programu Psychologiczno – Terapeutycznego dla Osób Doświadczających Przemocy w Rodzinie na lata 2020 – 2023.
 14. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Tarnowskiego.
 15. Podjęcie uchwały w sprawie zmian uchwały budżetowej Powiatu Tarnowskiego na 2020 rok Nr XV.143.2019 z dnia 20 grudnia 2019 r.
 16. Rozpatrzenie skargi 1.
 17. Rozpatrzenie skargi 2.
 18. Sprawozdanie z prac Zarządu Powiatu Tarnowskiego i informacja z realizacji uchwał Rady.
 19. Zapytania i wolne wnioski radnych.
 20. Odpowiedzi na interpelacje, zapytania i wolne wnioski radnych.
 21. Zamknięcie obrad.

                                                                                                          Przewodniczący Rady
                                                                                                                        /-/
                                                                                                                Paweł Smoleń

Tarnów, 10 sierpień 2020 r.

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:390
Wczoraj:941
W tym tygodniu:2310
W tym miesiącu:19571
Ogółem:1941984

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd