dzisiaj jest: 22 czerwca 2021 r.   ::    imieniny: Paulina, Jan, Tomasz

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

covid 19 informacje z powiatu

tarcza antykryzysowa

baner top lsop

Podpisanie umów na realizację projektów na rzecz osób z niepełnosprawnościami

Członkowie spotkania podczas konferencji - miniaturaW Starostwie Powiatowym w Tarnowie podpisane zostały umowy na realizację 16 projektów działań na rzecz osób niepełnosprawnych. Dotyczą głównie likwidacji barier architektonicznych, ale także zakupów samochodów przystosowanych do przewozu osób z niepełnosprawnościami, czy utworzenia i wyposażenia stanowiska pracy. W spotkaniu uczestniczyła Poseł na Sejm RP Anna Pieczarka, oraz Dyrektor Małopolskiego Oddziału Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Marta Mordarska.

Czytaj więcej...

Informacja Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK przy Starostwie Powiatowym w Tarnowie

2be2c14828f9b2da32939c3373f22947klub hdk pck logoW związku z utzrymującą się sytuacją epidemiologiczną, powodującą brak możliwości zorganizowania akcji oddawania krwi w Starostwie Powiatowym w Tarnowie, prezes Klubu HDK Jacek Hudyma serdecznie zachęca do oddawania krwi w oddziałach terenowych w Tarnowie.

Czytaj więcej...

Heti 2021, Seul

Cerytfikat uczestnictwa w  Kongresie W Seulu

W dniach 7-10 czerwca odbył się w Seulu, 17-ty Międzynarodowy Kongres HETI (Horses in Education and Therapy International). Konferencja miała formę hybrydową – część osób uczestniczyła w konferencji online.

Czytaj więcej...

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021


logo Głównego Urzędu StatystycznegoPrzypominamy, iż do 30 września br. Główny Urząd Statystyczny prowadzi Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Dane zebrane podczas spisów służą do opracowywania strategii i programów rozwojowych dla kraju, regionów i gmin.

Czytaj więcej...

XXXI Sesja Rady Powiatu Tarnowskiego

herb powiatu miniW  dniu 29 czerwca 2021 r., godz 10:00, w Centrum I. J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej odbędzie się posiedzenie sesji Rady Powiatu Tarnowskiego.

Czytaj więcej...

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:679
Wczoraj:830
W tym tygodniu:1509
W tym miesiącu:14031
Ogółem:1844671

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięOur website is protected by DMC Firewall!