dzisiaj jest: 26 lutego 2020 r.   ::    imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława

wykleci 2020 zaproszenie

Program wyrównywania różnic między regionami III - rusza nabór wniosków

logo starostwo powiatowe miniStarostwo Powiatowe w Tarnowie informuje o możliwości składania wniosków o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III”.

Starostwo Powiatowe w Tarnowie informuje o możliwości składania wniosków o dofinansowanie realizacji projektów ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III” w zakresie:

- likwidacji barier w urzędach, placówkach edukacyjnych lub środowiskowych domach samopomocy w zakresie umożliwienia osobom niepełnosprawnym poruszania się i komunikowania,
- tworzenia spółdzielni socjalnych osób prawnych,
- likwidacji barier transportowych tj. zakupu lub przystosowania pojazdów przeznaczonych do przewozu osób niepełnosprawnych,
- przeciwdziałania degradacji infrastruktury istniejących warsztatów terapii zajęciowej.

Wnioski o dofinansowanie projektów w 2020 roku należy składać do dnia 31 stycznia. Szczegółowe informacje na temat zasad realizacji w 2020 roku „Programu wyrównywania różnic między regionami III” umieszczone są na stronie www.pfron.org.pl w zakładce programy i zadania PFRON.

Dodatkowych informacji o zasadach realizacji Programu udzielają pracownicy Zespołu ds. Zdrowia i Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego w Tarnowie - tel. 14 68 83 358.

Szczegółowe informacje dotyczące Programu dostępne są - tutaj.

WNIOSKI - LINK

Ulotka informacyjna - Program wyrównywania różnic między regionami III - obszar A