dzisiaj jest: 22 czerwca 2021 r.   ::    imieniny: Paulina, Jan, Tomasz

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

covid 19 informacje z powiatu

tarcza antykryzysowa

baner top lsop

Są pieniądze na wymianę pieców węglowych w 2021 r.

rozmiar tekstu w artykule:

Logo Starostwa Powiatowego w TarnowiePowiat Tarnowski rozpoczyna nabór wniosków o przyznanie dotacji celowych ze środków budżetu Powiatu, w formie refundacji kosztów, na realizację na terenie Powiatu Tarnowskiego działań z zakresu ochrony środowiska obejmujących trwałą zmianę systemu ogrzewania opartego na paliwie stałym. Dowiedz się, jak skorzystać z tych środków.

 Dla kogo dotacje?

Właścicieli domów jedno i wielorodzinnych, którzy chcą zlikwidować swój stary piec węglowy i zastąpić go piecem na biomasę lub paliwa gazowe, nowoczesnym piecem węglowym (co najmniej klasy 5, według normy PN-EN 303-5:2012) lub elektrycznym źródłem ciepła.

Jak dostać dotację?

Środki dla mieszkańców w ramach Programu likwidacji źródeł niskiej emisji i zastąpienie ich rozwiązaniami proekologicznymi na terenie Powiatu Tarnowskiego na lata 2019-2022, dostępne są wyłącznie za pośrednictwem Wydziału Ochrony Środowiska i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Tarnowie przy ul. Narutowicza 38, pok. 201.

Poniżej link do „Regulaminu określającego zasady i tryb udzielania przez Powiat Tarnowski dotacji celowych ze środków budżetu Powiatu, w formie refundacji kosztów, na realizację na terenie Powiatu Tarnowskiego działań z zakresu ochrony środowiska obejmujących trwałą zmianę systemu ogrzewania opartego na paliwie stałym” - tutaj.

Formularz wniosku.


Termin składania wniosków

Wnioski na określonym w regulaminie formularzu należy składać w terminie od dnia 10 czerwca 2021 r. do dnia 21 czerwca 2021 r.

Sprawdź, jakie to proste!

W ramach realizowanych projektów będzie możliwe:

  1. demontaż kotłów/pieców/palenisk na paliwo stałe;

  2. zakup i montażu nowego źródła ogrzewania.

Dowiedz się więcej!

O więcej szczegółów pytaj w Wydziale Ochrony Środowiska i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Tarnowie, tel. 146883340, - 41, pokój nr 201, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:740
Wczoraj:830
W tym tygodniu:1570
W tym miesiącu:14092
Ogółem:1844732

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is a Joomla Security extension!