dzisiaj jest: 30 lipca 2021 r.   ::    imieniny: Ludmiła, Julita, Piotr

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Heti 2021, Seul

Cerytfikat uczestnictwa w  Kongresie W Seulu

W dniach 7-10 czerwca odbył się w Seulu, 17-ty Międzynarodowy Kongres HETI (Horses in Education and Therapy International). Konferencja miała formę hybrydową – część osób uczestniczyła w konferencji online.

Konferencja była okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń związanych z różnymi formami Terapii przy Współuczestnictwie Koni (fizjoterapia, psychoterapia). Prezentowano najnowsze wyniki badań naukowych potwierdzających skuteczność tych oddziaływań, analizy mechanizmów odpowiedzialnych za pozytywne zmiany, metody oddziaływań, protokoły terapeutyczne, omawiano dobre praktyki i perspektywy na przyszłość. Dużo uwagi poświęcono temu, jak dbać o dobrostan koni uczestniczących w terapii.

W kongresie wzięło udział 909 osób z 37 państw. Polskę reprezentowała dr Magdalena Pikul – psycholog, psychoterapeuta i kierownik Stajni Terapeutyczno-Sportowej przy SOSW w Wierzchosławicach-Dwudniakach. Jej wystąpienie dotyczyło wykorzystania elementów Terapii Poznawczo-Behawioralnej w hipoterapii („Cognitive Behavioral Therapy and Hippotherapy - Possibilities of a Common Path”).

Dyplom dla Pani doktor Magdaleny Pikul

Udział w konferencji umożliwiło Starostwo Powiatowe w Tarnowie. Dzięki temu, nasz ośrodek może opierać swoją pracę o aktualny stan wiedzy i najnowsze badania naukowe w zakresie hipoterapii.

Certyfikat uczestnictwa Pani Magdaleny Pikul na Kongresie w Seulu

Więcej informacji na stronie: http://www.heti2021.org