dzisiaj jest: 16 września 2021 r.   ::    imieniny: Edyta, Kamil, Korneliusz

koronawirus nfz

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Trwa nabór do konkursu Małopolska Lokalnie

Logo FIO Małopolska Lokalnie miniaturaStowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze przygotowało dla mieszkańców i młodych organizacji pozarządowych z terenu Małopolski konkurs grantowy z dofinansowaniem do 6000 zł podzielony na: projekty społeczne dla młodych organizacji pozarządowych lub grup nieformalnych, oraz projekty rozwojowe dla młodych organizacji pozarządowych. Nabór projektów potrwa do 28 lipca.

Mieszkasz w Małopolsce? Masz interesujący pomysł na działanie w Twojej społeczności, ale nie masz pieniędzy, żeby go zrealizować? A może dopiero założyłeś swoją organizację i nie wiesz, skąd wziąć środki na szkolenie dla wolontariuszy, którzy będą wspierać Twoją działalność? Odpowiedzią na te potrzeby może stać się Program Małopolska Lokalnie, w którym liczy się przede wszystkim pomysł.

Czym różni się konkurs Małopolska Lokalnie od innych?

– Stawiamy na ciekawe pomysły i edukację. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze wypracowało formułę w której fundusze zdobędą najlepsze pomysły, a nie najlepiej napisane wnioski. Jak co roku, będziemy koncentrować się na innowacyjnych projektach na rzecz dobra wspólnego w społecznościach lokalnych, oraz na przemyślanych projektach rozwojowych dla organizacji. Ważnym elementem będzie także promocja działań lokalnych społeczników – mówi Agnieszka Węgrzyn, specjalistka ds. promocji Małopolska Lokalnie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej, oraz uzyskać na spotkaniu informacyjnym, na które Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze zaprasza grupy nieformalne, oraz młode organizacje pozarządowe zainteresowane pozyskaniem dotacji na lokalne działania.

Spotkanie informacyjne dla mieszkańców Tarnowa oraz powiatów: chrzanowskiego, olkuskiego, miechowskiego, proszowickiego, bocheńskiego, brzeskiego, tarnowskiego, dąbrowskiego i gorlickiego odbędzie się w piątek, 16 lipca 2021r. o godzinie 17.00 w sali nr 7 w Gminnym Centrum Kultury w Wierzchosławicach, 33-122 Wierzchosławice 39a - kontakt w nagłych przypadkach w dniu spotkania: tel. 733976208.

Współfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030, Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa, Powiatu Oświęcimskiego, Powiatu Myślenickiego oraz Powiatu Wielickiego. Partnerem projektu jest Województwo Małopolskie.

Ogółem:1911600