dzisiaj jest: 17 września 2021 r.   ::    imieniny: Justyna, Narcyz, Franciszek

koronawirus nfz

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Łap skilla! - rekrutacja trwa

Małopolska pociąg do kariery logo miniaturaWszystkich młodych pracujących Małopolan, Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza do udziału w unijnym projekcie Łap skilla! Jeśli masz ukończone 18, ale nie skończone 25 lat i nie możesz się pochwalić wysokimi dochodami, to dobry moment na skorzystanie z inicjatywy.

Zostając uczestnikiem projektu, możesz otrzymać dofinansowanie nawet do kwoty 7 545 PLN na zrealizowanie wysokiej jakości szkoleń, kursów zawodowych, studiów podyplomowych, których celem jest zdobycie przez Ciebie niezbędnych kwalifikacji do wykonywania wymarzonego zawodu lub podwyższenie już posiadanych kompetencji. Otrzymasz wsparcie doradcy zawodowego w projektowaniu kariery zawodowej.

01.07.2021 wystartowała II tura rekrutacji, która potrwa do 31.07.2021 lub do wcześniejszego wyczerpania limitu miejsc. Więcej znajdziesz na stronie: pociagdokariery.pl.

Nie zwlekaj z decyzją!

Łap skilla - plakat informacyjny