dzisiaj jest: 17 września 2021 r.   ::    imieniny: Justyna, Narcyz, Franciszek

koronawirus nfz

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Nabór do konkursu Małopolska Lokalnie przedłużony

Logo FIO Małopolska Lokalnie miniaturaStowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze przygotowało dla mieszkańców i młodych organizacji pozarządowych z terenu Małopolski konkurs grantowy z dofinansowaniem do 6000 zł podzielony na: projekty społeczne dla młodych organizacji pozarządowych lub grup nieformalnych, oraz projekty rozwojowe dla młodych organizacji pozarządowych. Nabór projektów został przedłużony do 2 sierpnia.

Mieszkasz w Małopolsce? Masz interesujący pomysł na działanie w Twojej społeczności, ale nie masz pieniędzy, żeby go zrealizować? A może dopiero założyłeś swoją organizację i nie wiesz, skąd wziąć środki na szkolenie dla wolontariuszy, którzy będą wspierać Twoją działalność? Odpowiedzią na te potrzeby może stać się Program Małopolska Lokalnie, w którym liczy się przede wszystkim pomysł.

Plakat promocyjny

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Stowarzyszenia Forum Oświatowe Klucze.
Wcześniej pisaliśmy również na stronie powiatu tarnowskiego o tej inicjatywie - link do artykułu.

Ogółem:1911619