dzisiaj jest: 16 września 2021 r.   ::    imieniny: Edyta, Kamil, Korneliusz

koronawirus nfz

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Powiatowe obchody Święta Policji

Powiatowe obchody Święta Policji w Kąśnej DolnejW Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej, odbyły się tegoroczne powiatowe obchody Święta Policji Garnizonu Tarnowskiego. Podczas uroczystego apelu wręczone zostały odznaczenia i akty mianowania na wyższe stopnie policyjne oraz medale związkowe. W uroczystościach uczestniczył Starosta Tarnowski Roman Łucarz.

Na początku uroczystości Komendant Miejskiej Policji w Tarnowie insp. Mariusz Dymura, powitał wszystkich zebranych gości, policjantki i policjantów, dziękując im za zaangażowanie i wysiłek wkładany w codzienną służbę oraz wszystkim rodzinom policyjnym za cierpliwość, wsparcie i zrozumienie.

Na zdjęciu Komendant Miejskiej policji w Tarnowie Inspektor Mariusz Dymura

W tym roku w Tarnowie mianowano ogółem: w korpusie oficerów starszych jednego policjanta, w korpusie oficerów młodszych 11 policjantów, w korpusie aspirantów Policji 64 policjantów, w korpusie podoficerów Policji – 58 policjantów, w korpusie szeregowych Policji – 17 policjantów.

Starosta Tarnowski Roman Łucarz wręcza akty mianowania wyróżnionym funkcjonariuszom policji

Podczas tegorocznych obchodów Niezależne Samorządne Związki Zawodowe Policjantów uhonorowały medalami 30-lecia powstania związków, Starostę Tarnowskiego Romana Łucarza oraz Prezydenta Miasta Tarnowa Romana Ciepielę, a także ks. prof. Stanisława Sojkę – Diecezjalnego Duszpasterza i Kapelana Policji.

Na zdjęciu starosta tarnowski Roman łucarz z medalami 30 lecia powstania związków zawodowych zawodowych policji

Na zdjęciu odznaczeni medalami Starosta Roman Łucarz, Prezydent Miasta tarnowa Roman Ciepiela, Kapelan Policji ksiądz profesor Stanisław Sojka

Ogółem:1911602