dzisiaj jest: 9 grudnia 2021 r.   ::    imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Informacja Powiatowego Zarządu Dróg w Tarnowie

powiat zarzad drog

Powiatowy Zarząd Dróg w Tarnowie z/s w Zgłobicach informuje, ze przedłuża zamknięcie przeprawy promowej w m. Otfinów na rzece Dunajec w ciagu drogi powiatowej 1316K relacji Dąbrowa Tarnowska - Otfinów.

Przewidywany termin przywrócenia kursowamnia przeprawy promowej: 16 sierpnia 2021 r. Przerwa w kursowaniu przeprawy promowej spowodowana jest konecznością wykonania kompleksowego remontu w celu odnowienia klasy statku i przedłużenia świadczenia zdolności żeglugowej.

Na czas zamknięcia przeprawy promowej w miejscowości Otfinów, przeprawa promowa w miejscowości Siedliszowice będzie funkcjonowala od godz. 5:00. Ponadto w okresie letnim od 1.06.2021 r. do 30.09.2021 r. przeprawa promowa w m. Sidliszowiece będzie funkcjonowała do godz. 20:00.

Ogółem:1974318