dzisiaj jest: 23 października 2021 r.   ::    imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna

koronawirus nfz

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Sportowcy podziękowali zarządowi

na zdjęciu starostowie oraz przedstawiciele klubu UKS Jedynka TarnówNa ręce Starosty Tarnowskiego – Romana Łucarza oraz Wicestarosty Jacka Hudymy, Prezes UKS Jedynka Tarnów Jarosław Wołowiec złożył podziękowania za wsparcie klubu w sezonie 2020/2021. Dzięki dotacji ze środków Powiatu Tarnowskiego młode zawodniczki, pod okiem profesjonalnych trenerów, mogą rozwijać swoją pasję sportową jaką jest siatkówka.

Starosta tarnowski Roman wraz z wicestarosta Jackiem Hudymą oraz zawodniczkami klubu Wiktorią Kowalska i Gabriela Polikowską

- Skladamy serdeczne podziękowania za życzliwość i ogromnie wsparcie, Staroście Tarnowskiemu Romanowi Łucarzowi, Wicestaroście Jackowi Hudymie oraz Członkom Zarządu Powiatu Tarnowskiego. Jako klub deklarujemy walkę o awans do TAURON Ligi, taki cel postawiliśmy przed trenerem i zawodniczkami - powiedział pełen optymizmu prezes klubu Jarosław Wołowiec.

Starosta Roman Łucarz w imieniu zarządu podziękował przedstawicielom klubu UKS Jedynka Tarnów i zapewnił, iż zagadnienie rozwoju sportu w naszym regionie było i nadal jest obiektem zainteresowania i troski władz ziemi tarnowskiej.

Na zdjęciu starostowie, prezes klubu Jarosław Wołowiec, Piotr Górnikiewicz Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn Dawid Chrobak oraz siatkarki klubu

Na spotkaniu obecni byli również Piotr Górnikiewicz, Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn Dawid Chrobak, pasjonat piłki siatkowej oraz zawodniczki UKS Jedynka Tarnów, Wiktoria Kowalska - atakująca i Gabriela Polikowska – środkowa.

Ogółem:1938822