dzisiaj jest: 26 października 2021 r.   ::    imieniny: Lucyny, Lucjana, Łucjana

koronawirus nfz

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Dofinansowanie działalności Domów Pomocy Społecznej

logo powiatu tarnowskiegoWojewoda Małopolski przyznał dotację celową pochodzacą z budźetu państwa, na dofinansowanie bieżacej działalności domów pomocy społecznej w zakresie przygotowania i zabezpieczenia przed wzrostem zakażeń wywołanych wirusem Sars-Cov-2, a w szczególności na zapewnienie kadry niezbędnej do zapewnienia ciagłości usług świadczonych przez te jednostki.

W ramach powyższej dotacji Powiat Tarnowski otrzymał dofinansowanie, w wysokości 436 250.00 zlotych. Środki dotacji wykorzystano w całości zgodnie z przeznaczeniem.

Plakat informujący o dotacji dla domów pomocy społecznej

W ramach działań informacyjnych podejmowanych przez podmioty realizujące zadania finansowe z budźetu panstwa, zostały wykonane plakaty informacyjne dotyczące środków finansowych otrzymanych w roku ubiegłym za pośrednictwem MUW w Krakowie oraz środków otrzymanych w roku bieżacym z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 w ramach dofinansowania Domów Pomocy Społecznej.

Ogółem:1941302