dzisiaj jest: 26 października 2021 r.   ::    imieniny: Lucyny, Lucjana, Łucjana

koronawirus nfz

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Eksperci odpowiadali na pytania

wakacje miniEksperci w osobach Katarzyny Fronczyk i Dagmary Citak, w czwartek (9 września br.) w Starostwie Powiatowym w Tarnowie, służyli wiedzą w zakresie ścieżek wsparcia z funduszy europejskich. Odbyło się to w ramach wakacyjnych punktów informacyjnych, organizowanych we wszystkich powiatach województwa małopolskiego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, wspólnie ze specjalistami z Centrum Informacyjnego Fundusze Europejskie w Małopolsce.

Dagmara Citak, na co dzień pracująca w Lokalnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Tarnowie przy ul. Wałowej 10, serdecznie zaprasza wszystkich chętnych również do oddziału. - Udzielamy informacji o funduszach europejskich, o projektach z nich finansowanych, o wsparciu dla wszystkich podmiotów. Mogą przyjść do nas osoby prowadzące działalność gospodarczą, osoby które chcą założyć działalność gospodarczą, również organizacje pozarządowe, czy przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego. Informujemy o wszystkich projektach finansowanych z funduszy europejskich.

wakacje 1

Mieszkańcy bardzo chętnie korzystali z porad ekspertów. Zostały im też wręczone ulotki i materiały informacyjne.

Ogółem:1941357