dzisiaj jest: 26 października 2021 r.   ::    imieniny: Lucyny, Lucjana, Łucjana

koronawirus nfz

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Dzień bezpieczeństwa na drogach

Na drodze podczas akcjiDzień 21 września br. był dniem promocji bezpieczeństwa na drogach powiatu tarnowskiego, poprowadzonym wspólnie przez Wydział Ruchu Drogowego tarnowskiej policji i Fundację Prodriver, w ramach akcji "Road Safety Days" (Dni Bezpieczeństwa na Drogach).

Wspólny patrol stacjonował na drodze 975 k/Wojnicza. Kierowcy w ramach działań profilaktycznych mieli możliwość skorzystania z symulatora dachowania, aby zrozumieć, jak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeństwa, oraz przejścia slalomem w Alkogoglach i Sengoglach, w celu przekonania się, jakim zagrożeniem jest spożywanie alkoholu w ruchu drogowym i jak ważne jest dbanie o przerwy w trakcie długotrwałej jazdy samochodem.

Organizatorzy w czasie akcji

Ćwiczenia podczas akcji

Kierowca ćwiczący w specjalnych okularach podczas ćwiczeń

Ogółem:1941352