dzisiaj jest: 28 listopada 2021 r.   ::    imieniny: Jakub, Lesław, Zdzisław

koronawirus nfz

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Zadbaj o bezpieczeństwo – wygraj hulajnogę!

Logo KRUSKasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza dzieci rolników urodzone w latach 2007 – 2015 (przynajmniej jeden z rodziców/opiekunów prawnych jest ubezpieczony w KRUS) do udziału w kursie e-learningowym pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”. Kurs przybliża zagrożenia wypadkowe pojawiające się w gospodarstwach rolnych i ucząc właściwych zachowań daje szansę na wygranie jednej ze 100 hulajnóg.

Chcąc wziąć udział w losowaniu nagród należy zrealizować kurs dostępny na stronie internetowej i rozwiązać test końcowy. Pobrany certyfikat ukończenia kursu, oraz wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy należy przesłać do 31 października 2021 r. pocztą tradycyjną na adres: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, al. Niepodległości 190, 00-608 Warszawa, lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: hulajnoga(at)krus.gov.pl, z dopiskiem/w tytule: „Kurs e-learningowy dla dzieci”.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie organizatora - link.

Plakat kursu e-learning 2021 - animacja uśmiechniętej rodziny na wsi

Ogółem:1966062