dzisiaj jest: 28 listopada 2021 r.   ::    imieniny: Jakub, Lesław, Zdzisław

koronawirus nfz

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Plebiscyt na najlepszy projekt w powiecie

Logo MałopolskaPlebiscyt realizowany jest z Funduszy Europejskich w Małopolsce pn. „Fundusze Europejskie są w Małopolsce” i ma na celu odkrycie, oraz pokazanie projektów, które w najlepszy sposób wykorzystały środki z Unii Europejskiej. To również okazja, aby pokazać, że inwestycje realizowane w Małopolsce przy wsparciu Funduszy Europejskich są dostrzegane i prawidłowo identyfikowane przez mieszkańców regionu. Do plebiscytu zostały zgłoszone dwa projekty szkół powiatu tarnowskiego "Mistrzowie w zawodzie", oraz "Termomodernizacja obiektów dydaktycznych w Tuchowie i Zakliczynie".

Jak głosować?

Aby oddać głos należy wybrać projekt z mapy Małopolski lub z listy powiatów oraz podać swój adres e-mail. Głos będzie zaliczony dopiero po zweryfikowaniu adresu poprzez kliknięcie w specjalny link przesłany automatycznie na wskazaną skrzynkę e-mailową - link do głosowania.

Termin głosowania

Głosowanie trwa do 3 listopada 2021 r. Regulamin plebiscytu Regulamin plebiscytu jest dostępny w zakładce Regulamin.

Nagrody mają charakter honorowy. Laureaci otrzymają pamiątkowe statuetki.

Szczegóły plebiscytu oraz regulamin - tutaj.

Ogółem:1966091