dzisiaj jest: 28 listopada 2021 r.   ::    imieniny: Jakub, Lesław, Zdzisław

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Programy Unii Europejskiej

"Gastronomia i Hotelarstwo - Twoją szansą na rynku pracy"

baner_gastronomia_hotelarstwo

Projekt realizowany jest od 01 stycznia 2010r. do 31 lipca 2011r. na terenie 12 szkół ponadgimnazjalnych o profilu zawodowym gastronomicznym lub hotelarskim (z wyłączeniem kształcenia osób dorosłych), dla których Powiat Tarnowski, Bocheński, Brzeski i Dąbrowski jest organem prowadzącym z: Bochni, Brzeska, Ciężkowic, Czchowa, Dąbrowy Tarnowskiej, Dębna, Radłowa, Ryglic, Tuchowa, Wojnicza, Zakliczyna i Żabna. Projekt zakłada przeprowadzenie pozalekcyjnych zajęć wyrównawczych i/lub poszerzających w zakresie przedmiotów zawodowych branży gastronomicznej i hotelarskiej, przedmiotów matematyczno-przyrodniczych, informatyki, języków obcych i przedsiębiorczości, specjalistycznych kursów umożliwiających zdobycie kwalifikacji zawodowych zwiększających szanse na rynku pracy. Uzupełnieniem zajęć będą wyjazdy edukacyjne ukazujące praktyczne możliwości wykorzystania wiedzy. W ramach projektu zostanie zakupiony specjalistyczny sprzęt oraz pomoce naukowe, które zapewnią innowacyjny charakter prowadzonych zajęć i wysoki poziom kształcenia.

Do pobrania:

gih_plakat