dzisiaj jest: 2 grudnia 2021 r.   ::    imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Programy Unii Europejskiej

Bezzwrotna dotacja na własną działalność gospodarczą

Fundusze Europejskie, Unia Europejska logoChcesz założyć własną działalność gospodarczą? Jesteś osobą bierną zawodowo lub bezrobotną, niezarejestrowaną w urzędzie pracy, w wieku do 29 roku życia, z subregionu tarnowskiego i utraciłeś/-aś zatrudnienie po 01.03.2020 r.? To szansa dla Ciebie - do 20.07.2021 r. będzie trwać III nabór rekrutacji do projektu Fundacji im. Hetmana Jana Tarnowskiego pod tytułem „Z POWER-em w samozatrudnienie”.

Partnerem projektu jest Podkarpacka Agencja Konsultingowo-Doradcza Sp. z o.o. Celem inicjatywy jest zwiększenie możliwości zatrudnienia 200 osób, co w efekcie końcowym doprowadzi do powstania i zapewnienia funkcjonowania przez minimum 12 miesięcy (w okresie od 01.2021 do 06.2023 r.) 182 mikroprzedsiębiorstw, założonych przez ludzi młodych do 29 roku życia, którzy stracili zatrudnienie z powodu COVID-19 po 01.03.2020 r.

Projekt jest skierowany do osób spełniających łącznie następujące warunki:

- są osobami w wieku 18-29 lat, dotkniętymi skutkami COVID-19, które utraciły zatrudnienie po 1 marca 2020 r.;

- posiadają status osoby biernej zawodowo lub bezrobotnej niezarejestrowanej w urzędzie pracy;

- uczą się lub zamieszkują (zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego) na terenie Subregionu Tarnowskiego: Miasto Tarnów, powiat tarnowski, powiat brzeski lub powiat dąbrowski.

Kolejne rekrutacje będą ogłaszane regularnie do 04.2022 r.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej organizatora - link.

Plakat informujący o rekrutacji do projektu

Projekt współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Osi Priorytetowej I Rynek Pracy otwarty dla wszystkich, Działania 1.2 Wsparcie osób młodych na regionalnym rynku pracy, Poddziałania 1.2.1 Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego, Typ projektu 4 - Wsparcie Przedsiębiorczości.
Dofinansowanie projektu z UE: 7 520 964,73 zł.

Ogółem:1968925