dzisiaj jest: 19 czerwca 2019 r.   ::    imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
Zawilec Gajowy, Kokorycz
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej
Panorama Tuchowa z widokiem na Bazylikę Mniejszą pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Pałac Janowice w Janowicach k. Zakliczyna
Zawilec Gajowy, KokoryczPark Krajobrazowy Pasma Brzanki

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

Rada Powiatu V kadencji zakończyła pracę

rozmiar tekstu w artykule:

ost sesja 2018 miniW Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej odbyła się ostatnia - XLVIII sesja Rady Powiatu Tarnowskiego V kadencji. Tym samym zakończyła się praca Rady w obecnym składzie. Podczas sesji miało miejsce również wręczenie odznaczeń państwowych i resortowych dla pracowników PSPR w Tarnowie oraz strażaków ochotników z terenu powiatu.

Rada Powiatu Tarnowskiego w czasie trwania V kadencji - 2014-2018 - odbyła 48 posiedzeń podejmując 421 uchwał. W ramach 48 posiedzeń rady trzy były to sesje nadzwyczajne, trzy - uroczyste, zaś pozostałe 42 - zwykłe.

ost sesja 2018 1

Radni powiatowi złożyli 313 interpelacji w sprawach zasadniczych dla powiatu. Natomiast w strukturach Rady działało sześć komisji. Były to komisje: rewizyjna; planowania i budżetu; zdrowia, opieki społecznej i porządku publicznego; rozwoju, rolnictwa i ochrony środowiska; oświaty, kultury, sportu i turystyki oraz komisja stypendialna.

ost sesja 2018 2

W ramach sesji odbyło się wręczenie odznaczeń państwowych - srebrnych i brązowych krzyży zasługi strażakom ochotnikom z terenu powiatu oraz medali za długoletnią służbę - złotych, srebrnych i brązowych, jak również resortowych odznak honorowych „Za zasługi dla ochrony zdrowia”, pracownikom Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie. Uroczystego wręczenia odznaczeń i odznak dokonał Wicewojewoda Małopolski Józef Gawron.

ost sesja 2018 4

- Ostatnia sesja Rady powiatu odbywa się w Centrum Paderewskiego i to nieprzypadkowo. W tej kadencji bowiem udało się uzyskać dla tej jednostki kultury powiatu, włączenie do prestiżowego grona instytucji współprowadzonych przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, co uważamy za jeden z naszych największych sukcesów mijających czterech lat pracy tego samorządu - mówił Starosta Tarnowski Roman Łucarz.

ost sesja 2018 3

- Była to kadencja spokoju i rozwoju. Praca na forum Rady była merytoryczna i w poczuciu odpowiedzialności za powierzone nam zadania - podsumował Przewodniczący Rady - Paweł Smoleń.

Fotografie z ceremonii wręczenia odznaczeń w Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej dostępne są - tutaj.

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:562
Wczoraj:577
W tym tygodniu:1787
W tym miesiącu:10630
Ogółem:1104754

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

soik nowy sacz

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd