dzisiaj jest: 19 lutego 2018 r.   ::    imieniny: Arnold, Konrad, Marceli
Ratusz i Kościół parafialny pw. Świętego Ducha
Wieża widokowa na Brzance
Muchomor czerwony
Pasmo Brzanki
Ratusz i Kościół parafialny pw. Świętego DuchaGmina Żabno

Dzikie smaki w interpretacji kulinarnej młodych adeptów gastronomii

dzikie smaki rel 2018 miniW Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciężkowicach odbyła się czwarta edycja konkursu gastronomicznego „Dzikie Smaki”. Tegoroczna edycja została zatytułowana „Schab z dzika  po myśliwsku”.


Czytaj więcej...

Rekrutacja do projektu „Gotuj po hiszpańsku II”

gotuj po hiszpansku miniFundacja PROAKTYWNI rozpoczęła rekrutację do I edycji projektu kształcenia umiejętności kulinarnych w zakresie kuchni hiszpańskiej i śródziemnomorskiej w Hiszpanii. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 16 lutego 2018 roku.


Czytaj więcej...

Niepodległa w poezji narodowej

ryg wiecz poezj 2018 miniW Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Ryglicach już po raz siódmy zorganizowany został „Wieczór z poezją”. Hasłem przewodnim spotkania była „Nasza Niepodległość”, a inspiracją stały się obchody stulecia niepodległości Polski, które obchodzimy w bieżącym roku.

Czytaj więcej...

Policjanci z Małopolski zmierzą się w turnieju halowej piłki nożnej

policja pika nozna mini17 lutego w hali sportowej przy ul. Chemicznej w Tarnowie odbędzie się II Turniej w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Przewodniczącego ZW NSZZ Policjantów Województwa Małopolskiego. Uczestniczyć w nim będzie 10 drużyn policyjnych z całej Małopolski. Zmagania turniejowe będą rozgrywać się od godziny 8.00 do 15.00.

Czytaj więcej...

Licealiści z Gromnika nabywali umiejętności językowe w stolicy Hiszpanii

grom madryt miniGrupa uczniów liceum w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jana Pawła II w Gromniku przez okres tygodnia przebywała w szkole językowej Ail Madrid w Madrycie, szlifując swoje umiejętności językowe. Uczestnicząc w odbywających się tam zajęciach licealiści z Polski mieli okazję poznać rówieśników z Chin, Korei, Japonii, USA, Australii, Indii, Włoch, Brazylii, Rosji, oraz Ukrainy.

Czytaj więcej...

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:229
Wczoraj:319
W tym tygodniu:229
W tym miesiącu:8226
Ogółem:872154

od dnia 6.11.2012 r.

soik nowy sacz

zaloguj sięDMC Firewall is a Joomla Security extension!