dzisiaj jest: 6 maja 2024 r.   ::    imieniny: Judyta, Jan, Jurand

Weekend majowy z festiwalem „3MAJ się ZDRÓW”

Weekend majowy z festiwalem „3MAJ SIĘ ZDRÓW”W dniach 2-4 maja odbędzie się cykl imprez w ramach drugiej edycji festiwalu organizowanego przez Centrum Zdrowia Tuchów oraz RDN Małopolska pod hasłem „3MAJ się ZDRÓW – Festiwal Dobrze Nastawionych”. Patronat honorowy nad imprezą objął Starosta Tarnowski Roman Łucarz.

W charakterze gwiazd  „3MAJ SIĘ ZDRÓW – Festiwalu Dobrze Nastawionych” wystąpią m.in: Agnieszka Chylińska, grupa Bracia oraz Totentanz. Wydarzenie połączy edukację i profilaktykę zdrowotną z atrakcjami pikniku rodzinnego. Podczas imprezy zaplanowano obszerny blok atrakcji dla dzieci i młodzieży, konkursy z nagrodami, w których można będzie wygrać upominki. Specjaliści dietetycy wyposażeni w analizator składu ciała udzielać będą rad w zakresie żywienia, bezpłatnych konsultacji udzielą także lekarze. W programie znalazł się także blok edukacji zdrowotnej dla najmłodszych, pokazy pierwszej pomocy, na mobilnych stanowiskach można będzie także wykonać podstawowe badania medyczne.

Weekend majowy z festiwalem „3MAJ SIĘ ZDRÓW”
Program „3MAJ SIĘ ZDRÓW - FESTIWAL DOBRZE NASTAWIONYCH”
2 maja Tarnów, Rynek
15:00– 19:00  Promocja Klubu Dobrze Nastawionych