dzisiaj jest: 17 października 2017 r.   ::    imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej
Rynek z Ratuszem w Zakliczynie
Zakola z plażami na rzece Dunajec
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Czesława Majorka w Ryglicach
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej DolnejGmina Ciężkowice

27 września oddaj krew dla potrzebujących w tarnowskim Starostwie

akcja krw xxiii miniKlub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża przy Starostwie Powiatowym w Tarnowie informuje, iż 27 września 2017 roku w godz. od 8:00 do 12:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Tarnowie - ul. Narutowicza 38, odbędzie się XXIII akcja honorowego krwiodawstwa.

Rejestracja jest przewidziana w godzinach od 8.00 do 11.00.

Oddając krew pomagamy osobom potrzebującym, które przechodzą niejednokrotnie ciężkie operacje w wyniku wypadku lub choroby. Dajmy przykład solidarności i ofiarności.

- W imieniu członków Klubu HDK przy Starostwie Powiatowym w Tarnowie zapraszam do oddania krwi osoby zdrowe w wieku od 18 do 65 lat oraz do rejestrowania się jako potencjalny dawca szpiku osoby w wieku od 18 do 55 lat - zachęca Jacek Hudyma, Etatowy Członek Zarządu Powiatu Tarnowskiego, Prezes Klubu.

W dniu poprzedzającym oddanie krwi nie należy spożywać alkoholu oraz tłustych posiłków.

Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego.

akcja krw xxiii
Honorowemu dawcy krwi  przysługuje:
- zwolnienie od pracy w dniu oddania krwi,
- zwrot utraconego zarobku,
- posiłek regeneracyjny,
- prawo do bezpłatnego badania grupy krwi.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY wszystkich chętnych do wzięcia udziału.

Potrzebna Krew - Twoja Także!