dzisiaj jest: 23 lutego 2018 r.   ::    imieniny: Romana, Izabela, Damian
Muchomor czerwony
Pasmo Brzanki
Ratusz i Kościół parafialny pw. Świętego DuchaGmina Żabno

Policjanci z Małopolski zmierzą się w turnieju halowej piłki nożnej

policja pika nozna mini17 lutego w hali sportowej przy ul. Chemicznej w Tarnowie odbędzie się II Turniej w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Przewodniczącego ZW NSZZ Policjantów Województwa Małopolskiego. Uczestniczyć w nim będzie 10 drużyn policyjnych z całej Małopolski. Zmagania turniejowe będą rozgrywać się od godziny 8.00 do 15.00.

W turnieju wezmą udział drużyny komend Policji z Tarnowa, Krakowa (KMP i OPP), Nowego Sącza, Bochni, Brzeska, Nowego Targu, Suchej Beskidzkiej, Oświęcimia i Wieliczki.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Komendant Miejski Policji w Tarnowie.

policja pika nozna 1
Podczas turnieju odbędzie się także zbiórka charytatywna oraz licytacja przedmiotów przekazanych na rzecz leczenia Juli, córeczki jednego Policjantów. Przedmioty na licytację przekazali miedzy innymi: Janusz Kołodziej, Bartosz Kapustka, Dariusz Michalczewski oraz reprezentacje Polski w skokach narciarskich i snowboardzie.

Partnerem turnieju jest Powiat Tarnowski.