dzisiaj jest: 21 kwietnia 2019 r.   ::    imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
Zawilec Gajowy, Kokorycz
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej
Panorama Tuchowa z widokiem na Bazylikę Mniejszą pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Pałac Janowice w Janowicach k. Zakliczyna
Zawilec Gajowy, KokoryczPark Krajobrazowy Pasma Brzanki

Dzień Powiatu Tarnowskiego na Targach Sztuki Ludowej w Krakowie

targi sztuki ludowej miniNa krakowskim rynku trwają 42. Międzynarodowe Targi Sztuki Ludowej, święto folkloru, rękodzieła artystycznego i tradycji ludowej. Podczas targów prezentowały się również zespoły z terenu Powiatu Tarnowskiego.

Podczas Dnia Powiatu Tarnowskiego na 42. Międzynarodowych Targach Sztuki Ludowej zaprezentowały się następujące zespoły: Zespół Siemiechowianie z Gromnika, Zespół Ludowy Swojacy z Wierzchosławic, Orkiestra Dęta OSP z Gminy Szerzyny, Zespół Bobrowianie z Gminy Żabno, Zespół Ludowy Otfinowianie z Gminy Żabno, Zespól Ludowy z Szerzyn - Kapela Augusta, Zespół Mażoretki „Rossa” z Gminy Szerzyny.

targi sztuki ludowej 1

Ponadto na scenie przy wieży ratuszowej wystąpiły również - zespół taneczny „APELSYN” i dziecięcy twórczy zespół „Kwiat na kamieniu” z Kamieńca Podolskiego.

targi sztuki ludowej 2

Na stoiskach nie zabrakło produktów lokalnych, biżuterii artystycznej oraz ulotek promujących ofertę turystyczną powiatu.

targi sztuki ludowej 3

Więcej zdjęć z tego wydarzenia dostępnych jest - tutaj.

targi sztuki ludowej 4