dzisiaj jest: 15 grudnia 2018 r.   ::    imieniny: Nina, Celina, Walerian
Ratusz i Kościół parafialny pw. Świętego Ducha
Wieża widokowa na Brzance
Muchomor czerwony
Pasmo Brzanki
Ratusz i Kościół parafialny pw. Świętego DuchaGmina Żabno

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

Premier Beata Szydło odwiedziła SOSW w Dwudniakach

rozmiar tekstu w artykule:

premier szydlo sosw miniNowy rok szkolny powiatowy Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy rozpoczął w nowej lokalizacji w Wierzchosławicach - Dwudniakach. Z tej okazji społeczność ośrodka odwiedziła Wicepremier Rządu RP Beata Szydło, która zapoznała się z efektami tej najważniejszej w bieżącej kadencji samorządu, inwestycji realizowanej przez władze Powiatu Tarnowskiego.

- To jest przykład tego, jak wiele można dokonać, gdy jest dobra współpraca samorządu z rządem oraz środowiskiem - podkreśliła Premier Beata Szydło. - Tutaj też doskonale widać jak dużo serca w to przedsięwzięcie włożyli pracownicy ośrodka, rodzice i wszystkie osoby odpowiedzialne za to dzieło - mówiła Pani Premier.

premier szydlo sosw 1

- W momencie gdy wybudujemy w tym miejscu jeszcze halę do hipoterapii oraz wdrożymy wszystkie  planowane innowacyjne formy terapii, będzie to najnowocześniejszy ośrodek w Polsce - tłumaczył Starosta Tarnowski Roman Łucarz.

premier szydlo sosw 2

Obecnie w ośrodku uczy się około 60 podopiecznych. - Cała inwestycja ze względu na swój charakter i kontekst była dla nas dużym wyzwaniem. Cieszę się, że mogliśmy zaprezentować Pani Premier Beacie Szydło to miejsce i dobrą atmosferę, jaka panuje w naszym ośrodku - mówił Jacek Hudyma, Etatowy Członek Zarządu Powiatu Tarnowskiego. 

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:312
Wczoraj:508
W tym tygodniu:2964
W tym miesiącu:6622
Ogółem:1017485

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

soik nowy sacz

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is a Joomla Security extension!