dzisiaj jest: 22 stycznia 2019 r.   ::    imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat TarnowskiLeśna droga

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej w ZSLiT w Wojniczu

rozmiar tekstu w artykule:

dzien edukacji 2018 miniW Zespole Szkół Licealnych i Technicznych im. Jana Pawła II w Wojniczu odbyły się powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej. Były one okazją do złożenia podziękowań nauczycielom uczącym w szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Tarnowskiego, za ich wzorową pracę dydaktyczną i wychowawczą. Natomiast uczniowie klas pierwszych ZSLiT złożyli ślubowanie na sztandar szkoły.

Starosta Tarnowski Roman Łucarz wręczył awanse zawodowe i nagrody wyróżnionym dyrektorom i nauczycielom szkół powiatowych. Nagrodę Starosty w bieżącym roku otrzymali: Renata Smoleń - Dyrektor Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnowie, Krzysztof Małek - Dyrektor ZSP w Zakliczynie, Jacek Frankowski - Dyrektor SOSW w Wierzchosławicach - Dwudniakach, Wiesław Wójcik - Dyrektor ZSOiZ w Gromniku, Agnieszka Kapek - Dyrektor ZSLiT w Wojniczu, Józef Parys - Dyrektor ZSOiZ w Ciężkowicach, Lucyna Ryndak (LO Tuchów), Łukasz Archamowicz (CKZiU w Tuchowie), Małgorzata Gębska (ZSLiT Wojnicz), Marta Kwaśniewska-Kobylarczyk (ZSP Zakliczyn), Robert Grajdura (ZSP w Żabnie) i Beata Porębska (ZSOiZ w Ciężkowicach).

dzien edukacji 2018 3

Dyrektor Agnieszka Kapek wręczyła również Nagrody Dyrektora wyróżniającym się nauczycielom ZSLiT w Wojniczu. Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej stały się także okazją do uroczystego ślubowania uczniów klas pierwszych ZSLiT w Wojniczu, połączonego z wręczeniem emblematów klasie I LO oraz certyfikatów uczniom klasy III LO, na zakończenie szkolenia wojskowego i ochrony pogranicza.

dzien edukacji 2018 2

W uroczystości uczestniczyli między innymi: Senator RP Kazimierz Wiatr, Wicewojewoda Małopolski Józef Gawron, Wicestarosta Tarnowski Zbigniew Karciński, Przewodniczący Rady Powiatu Tarnowskiego Paweł Smoleń, Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Tarnowie Artur Puciłowski, Burmistrz Wojnicza Tadeusz Bąk, przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Tarnowie, jednostek patronackich szkoły w Wojniczu, dyrektorzy, nauczyciele szkół i jednostek powiatowych oraz rodzice i uczniowie.

dzien edukacji 2018 4

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:308
Wczoraj:560
W tym tygodniu:868
W tym miesiącu:9470
Ogółem:1032577

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

soik nowy sacz

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięOur website is protected by DMC Firewall!