dzisiaj jest: 19 listopada 2018 r.   ::    imieniny: Elżbieta, Seweryn, Paweł
4.11.2018 r.
4.11.2018 r.XX Zlot Niepodległościowy w Łowczówku i obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości z udziałem Prezydenta RP - Andrzeja Dudy

Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej w ZSLiT w Wojniczu

dzien edukacji 2018 miniW Zespole Szkół Licealnych i Technicznych im. Jana Pawła II w Wojniczu odbyły się powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej. Były one okazją do złożenia podziękowań nauczycielom uczącym w szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Tarnowskiego, za ich wzorową pracę dydaktyczną i wychowawczą. Natomiast uczniowie klas pierwszych ZSLiT złożyli ślubowanie na sztandar szkoły.

Starosta Tarnowski Roman Łucarz wręczył awanse zawodowe i nagrody wyróżnionym dyrektorom i nauczycielom szkół powiatowych. Nagrodę Starosty w bieżącym roku otrzymali: Renata Smoleń - Dyrektor Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnowie, Krzysztof Małek - Dyrektor ZSP w Zakliczynie, Jacek Frankowski - Dyrektor SOSW w Wierzchosławicach - Dwudniakach, Wiesław Wójcik - Dyrektor ZSOiZ w Gromniku, Agnieszka Kapek - Dyrektor ZSLiT w Wojniczu, Józef Parys - Dyrektor ZSOiZ w Ciężkowicach, Lucyna Ryndak (LO Tuchów), Łukasz Archamowicz (CKZiU w Tuchowie), Małgorzata Gębska (ZSLiT Wojnicz), Marta Kwaśniewska-Kobylarczyk (ZSP Zakliczyn), Robert Grajdura (ZSP w Żabnie) i Beata Porębska (ZSOiZ w Ciężkowicach).

dzien edukacji 2018 3

Dyrektor Agnieszka Kapek wręczyła również Nagrody Dyrektora wyróżniającym się nauczycielom ZSLiT w Wojniczu. Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej stały się także okazją do uroczystego ślubowania uczniów klas pierwszych ZSLiT w Wojniczu, połączonego z wręczeniem emblematów klasie I LO oraz certyfikatów uczniom klasy III LO, na zakończenie szkolenia wojskowego i ochrony pogranicza.

dzien edukacji 2018 2

W uroczystości uczestniczyli między innymi: Senator RP Kazimierz Wiatr, Wicewojewoda Małopolski Józef Gawron, Wicestarosta Tarnowski Zbigniew Karciński, Przewodniczący Rady Powiatu Tarnowskiego Paweł Smoleń, Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Tarnowie Artur Puciłowski, Burmistrz Wojnicza Tadeusz Bąk, przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Tarnowie, jednostek patronackich szkoły w Wojniczu, dyrektorzy, nauczyciele szkół i jednostek powiatowych oraz rodzice i uczniowie.

dzien edukacji 2018 4