dzisiaj jest: 20 kwietnia 2019 r.   ::    imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
Zawilec Gajowy, Kokorycz
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej
Panorama Tuchowa z widokiem na Bazylikę Mniejszą pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Pałac Janowice w Janowicach k. Zakliczyna
Zawilec Gajowy, KokoryczPark Krajobrazowy Pasma Brzanki

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej w ZSLiT w Wojniczu

rozmiar tekstu w artykule:

dzien edukacji 2018 miniW Zespole Szkół Licealnych i Technicznych im. Jana Pawła II w Wojniczu odbyły się powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej. Były one okazją do złożenia podziękowań nauczycielom uczącym w szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Tarnowskiego, za ich wzorową pracę dydaktyczną i wychowawczą. Natomiast uczniowie klas pierwszych ZSLiT złożyli ślubowanie na sztandar szkoły.

Starosta Tarnowski Roman Łucarz wręczył awanse zawodowe i nagrody wyróżnionym dyrektorom i nauczycielom szkół powiatowych. Nagrodę Starosty w bieżącym roku otrzymali: Renata Smoleń - Dyrektor Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnowie, Krzysztof Małek - Dyrektor ZSP w Zakliczynie, Jacek Frankowski - Dyrektor SOSW w Wierzchosławicach - Dwudniakach, Wiesław Wójcik - Dyrektor ZSOiZ w Gromniku, Agnieszka Kapek - Dyrektor ZSLiT w Wojniczu, Józef Parys - Dyrektor ZSOiZ w Ciężkowicach, Lucyna Ryndak (LO Tuchów), Łukasz Archamowicz (CKZiU w Tuchowie), Małgorzata Gębska (ZSLiT Wojnicz), Marta Kwaśniewska-Kobylarczyk (ZSP Zakliczyn), Robert Grajdura (ZSP w Żabnie) i Beata Porębska (ZSOiZ w Ciężkowicach).

dzien edukacji 2018 3

Dyrektor Agnieszka Kapek wręczyła również Nagrody Dyrektora wyróżniającym się nauczycielom ZSLiT w Wojniczu. Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej stały się także okazją do uroczystego ślubowania uczniów klas pierwszych ZSLiT w Wojniczu, połączonego z wręczeniem emblematów klasie I LO oraz certyfikatów uczniom klasy III LO, na zakończenie szkolenia wojskowego i ochrony pogranicza.

dzien edukacji 2018 2

W uroczystości uczestniczyli między innymi: Senator RP Kazimierz Wiatr, Wicewojewoda Małopolski Józef Gawron, Wicestarosta Tarnowski Zbigniew Karciński, Przewodniczący Rady Powiatu Tarnowskiego Paweł Smoleń, Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Tarnowie Artur Puciłowski, Burmistrz Wojnicza Tadeusz Bąk, przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Tarnowie, jednostek patronackich szkoły w Wojniczu, dyrektorzy, nauczyciele szkół i jednostek powiatowych oraz rodzice i uczniowie.

dzien edukacji 2018 4

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:190
Wczoraj:497
W tym tygodniu:2879
W tym miesiącu:9136
Ogółem:1072304

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

soik nowy sacz

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięOur website is protected by DMC Firewall!