dzisiaj jest: 24 marca 2019 r.   ::    imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
Zawilec Gajowy, Kokorycz
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej
Panorama Tuchowa z widokiem na Bazylikę Mniejszą pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Pałac Janowice w Janowicach k. Zakliczyna
Zawilec Gajowy, KokoryczPark Krajobrazowy Pasma Brzanki

Program wyrównywania różnic pomiędzy regionami III

logo starostwo powiatowe miniStarostwo Powiatowe w Tarnowie informuje o możliwości składania wniosków o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III”.

Projekty w ramach programu dotyczą:
- likwidacji barier w placówkach edukacyjnych lub środowiskowych domach samopomocy w zakresie umożliwienia osobom niepełnosprawnym poruszania się i komunikowania,
- tworzenia spółdzielni socjalnych osób prawnych,
- likwidacji barier transportowych tj. zakupu lub przystosowania pojazdów przeznaczonych do przewozu osób niepełnosprawnych.

Wnioski o dofinansowanie projektów w 2019 roku należy składać do dnia 8 lutego 2019 roku. Szczegółowe informacje na temat zasad realizacji w 2019 r. „Programu wyrównywania różnic między regionami III” umieszczone są na stronie www.pfron.org.pl w zakładce programy i zadania PFRON.

Dodatkowych informacji o zasadach realizacji programu udzielają pracownicy Zespołu ds. Zdrowia i Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego w Tarnowie - tel. 14 68 83 358.

Szczegóły programu dostępne są - tutaj.

Formularze dostępne są - tutaj.