dzisiaj jest: 18 lutego 2019 r.   ::    imieniny: Konstancja, Maksym, Bernadeta
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat TarnowskiLeśna droga

Twoja szansa na przedsiębiorczość - rekrutacja do projektu dla osób pozostających bez pracy

fun europ prog reg miniPodkarpacka Agencja Konsultingowo-doradcza sp. z o. o. ogłasza nabór kandydatów do projektu „Twoja szansa na przedsiębiorczość”. Proces rekrutacji trwać będzie do 4 lutego 2019 roku. Uczestnikami projektu mogą być wyłącznie osoby pozostające bez pracy. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Celem głównym projektu jest udzielenie kompleksowego wsparcia w postaci:
- dostarczenie wiedzy nt. uruchomienia działalności gospodarczej (udzielenie wsparcia szkoleniowo doradczego),
- umożliwienie pokrycia kosztów utworzenia firmy (dotacja w wysokości do 28 000 zł),
- dostarczenie wiedzy nt. prowadzonej działalności gospodarczej (udzielenie wsparcia pomostowego doradczego).

Uczestnikami projektu mogą być wyłącznie osoby pozostające bez pracy (bierne zawodowo lub bezrobotne) w wieku powyżej 30 lat i więcej, zamieszkujące/uczące się na obszarze Subregionu Tarnowskiego, zainteresowane założeniem działalności gospodarczej, z wyłączeniem osób zarejestrowanych w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, Krajowym Rejestrze Sądowym lub prowadzących działalność gospodarczą na podstawie odrębnych przepisów w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień przystąpienia do projektu.

W projekcie mogą wziąć udział osoby spełniające łącznie następujące kryteria: 1) wiek 30 lat i więcej; 2) pozostające bez pracy tj. bierne zawodowo lub bezrobotne; 3) zamieszkujące lub uczące się na terenie subregionu tarnowskiego tj. Miasta Tarnowa, powiatów - tarnowskiego, brzeskiego, dąbrowskiego; 4) zainteresowane założeniem działalności gospodarczej (z wyłączeniem osób zarejestrowanych w CEIDG/KRS lub prowadzących działalność gospodarczą na podstawie odrębnych przepisów w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień przystąpienia do projektu); 5) które należą do co najmniej 1 z poniższych grup: osoby powyżej 50 roku życia, osoby długotrwale bezrobotne, osoby niepełnosprawne, osoby o niskich kwalifikacjach, kobiety.

Do projektu zakwalifikowanych zostanie 660 osób. Proces rekrutacji rozpocznie się 22 stycznia i trwać będzie do 4 lutego 2019 roku.

Dokumenty rekrutacyjne można złożyć od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 14:00:
- osobiście w Biurze Projektu: Tarnów, ul. Mościckiego 28 (tel.: 513 050 031 lub 519 654 650 ), Dąbrowa Tarnowska, ul. Oleśnicka 3 (tel.: 517 878 962), Brzesko, Pl. Kupiecki 8 - budynek P.H.U. MARK (tel.: 660 228 860)
- za pośrednictwem poczty.

Szczegółowe informacje o warunkach udziału w projekcie można uzyskać na stronie internetowej organizatora - tutaj.