dzisiaj jest: 18 kwietnia 2019 r.   ::    imieniny: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław
Zawilec Gajowy, Kokorycz
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej
Panorama Tuchowa z widokiem na Bazylikę Mniejszą pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Pałac Janowice w Janowicach k. Zakliczyna
Zawilec Gajowy, KokoryczPark Krajobrazowy Pasma Brzanki

Letnia sala koncertowa Centrum Paderewskiego w nowej odsłonie

letnia sala konc cp miniCentrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej w roku 2018 zrealizowało projekt pn. „Rozbudowa Stodoły - Letniej Sali Koncertowej w kompleksie dworsko-parkowym w Kąśnej Dolnej”. Przedsięwzięcie to dofinansowane zostało ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Wkład własny zagwarantował organizator Centrum - Powiat Tarnowski.

Do dyspozycji melomanów oddana została szatnia oraz toalety, a dla usprawnienia pracy organizacyjnej przy koncertach i festiwalach pomieszczenie techniczne. Tym samym obecny wygląd sali koncertowej nawiązuje do oryginalnej bryły budynku pochodzącego z pierwszej połowy XX wieku.

letnia sala konc cp 1

Spośród innych istotnych elementów przedsięwzięcia wymienić należy również montaż hydrantu przeciwpożarowego oraz instalacji odgromowej, a także wykonanie chodnika wokół budynku. Wewnątrz sali koncertowej zamontowany został nowoczesny system oświetlenia, gwarantujący podwyższenie standardów odbioru oferty koncertowej instytucji.

W tym tygodniu:2063