dzisiaj jest: 25 lutego 2020 r.   ::    imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

wykleci 2020 zaproszenie

Konkursy ofert z zakresu polityki zdrowotnej w 2019 roku

logo starostwo powiatowe miniZarząd Powiatu Tarnowskiego ogłasza konkursy ofert na wybór realizatorów (lub realizatora) programów polityki zdrowotnej: „Program zdrowotny profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) w Małopolsce” oraz „Program zdrowotny dotyczący profilaktyki zakażeń pneumokokowych w Małopolsce”.

- Ogłoszenie o konkursie ofert na wybór realizatorów (lub realizatora) programu polityki zdrowotnej pn. „Program zdrowotny profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) w Małopolsce” w 2019 roku dostępne jest - tutaj.

- Ogłoszenie o konkursie ofert na wybór realizatorów (lub realizatora) programu pn. „Program zdrowotny dotyczący profilaktyki zakażeń pneumokokowych w Małopolsce” w 2019 roku dostępne jest - tutaj.