dzisiaj jest: 30 września 2020 r.   ::    imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

covid 19 informacje z powiatu

tarcza antykryzysowa

baner top esop

Pilnie poszukiwane osoby do pracy w walce z epidemią!

rozmiar tekstu w artykule:

logo starostwo powiatowe miniStarostwo Powiatowe w Tarnowie na polecenie Wojewody Małopolskieg  przygotowuje miejsca zbiorowej kwarantanny. Potrzebne są osoby, które odpłatnie podejmą się pracy w tych jednostkach.


Oferta jest skierowana do osób, które posiadają uprawnienia medyczne - lekarze, pielęgniarki, położne, ratownicy medyczni oraz studenci medycyny i pielęgniarstwa, począwszy od trzeciego roku.

Poszukiwane są także osoby do wykonywania prac technicznych związanych z bieżącym zabezpieczeniem funkcjonowania obiektu kwarantanny.

Pamiętajmy, że kwarantanna to izolacja osób zdrowych.

Za pracę przysługuje wynagrodzenie zasadnicze w wysokości nie niższej niż 150 procent przeciętnego wynagrodzenia przewidywanego na danym stanowisku pracy.

Warunki zatrudnienia regulują art. 47 i 48 ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych ludzi.

Więcej informacji można uzyskać u Wojciecha Mika, dyrektora Wydziału Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Tarnowie pod numerem telefonu: 695 583 095, lub pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pamiętajmy! Dzięki naszym wspólnym działaniom możemy zminimalizować rozwój epidemii.

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:485
Wczoraj:2050
W tym tygodniu:4449
W tym miesiącu:42315
Ogółem:1496040

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd