dzisiaj jest: 5 grudnia 2020 r.   ::    imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

covid 19 informacje z powiatu

tarcza antykryzysowa

baner top esop

Realizacja projektów w ramach Poddziałania 10.1.4. Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020

rozmiar tekstu w artykule:

program miniProjekty „Z wiedzą – start w życie V edycja”, „Informatyka – stawiam na rozwój IV edycja”, „Nowoczesna szkoła – zajęcia online III edycja”, „Współczen@ szkoła – zajęcia online II edycja” i „e-Wiedza – zajęcia online II edycja” zostały pozytywnie ocenione przez Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości i skierowane do dofinansowania przez Zarząd Województwa Małopolskiego. 

 

Projekty współfinansowane są w ramach Małopolskiej Chmury Edukacyjnej – część konkursowa Poddziałanie 10.1.4. Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020. Szkoły posiadają multimedialny sprzęt do prowadzenia zajęć w formie wideokonferencji, zakupiony w ramach projektu partnerskiego Małopolskiej Chmury Edukacyjnej, w związku z czym zobowiązane są do zachowania trwałości projektu - wykorzystywania sprzętu, co obliguje je do udziału w projektach, które zakładają wykorzystywanie tego sprzętu. W ramach projektów planowane są dodatkowe zajęcia pozalekcyjne on-line dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego i Technikum chcących rozwijać zainteresowania, mające na celu podniesienie kompetencji kluczowych oraz uniwersalnych umiejętności, niezbędnych na rynku pracy. Zajęcia zaplanowano w formie wideokonferencji z nauczycielami akademickimi, dzięki czemu uczniowie będą poszerzać swoją wiedzę.

W ramach projektu „Z wiedzą – start w życie V edycja” planowane są dodatkowe zajęcia pozalekcyjne on-line dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego chcących rozwijać zainteresowania, mające na celu podniesienie kompetencji kluczowych oraz uniwersalnych umiejętności niezbędnych na rynku pracy. Zajęcia zaplanowano w formie wideokonferencji z nauczycielami akademickimi dzięki czemu uczniowie będą poszerzać swoją wiedzę z obszaru biologia i język angielski. Planuje się utworzenie 2 grup 15 osobowych. Zajęcia zaplanowano na rok szkolny 2020/2021 w wymiarze 30 godzin lekcyjnych. Zostaną zakupione niezbędne pomoce dydaktyczne, tablety i materiały, na które szkoła zgłosiła zapotrzebowanie i które są zgodne z opublikowanym przez Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości (MCP), katalogiem pomocy dydaktycznych, niezbędnych do realizacji zajęć. W ramach projektu uczniowie jeden raz w roku szkolnym odbędą zajęcia bezpośrednio na Uniwersytecie Jagiellońskim - biologia i Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie – język angielski. Wartość projektu to 38 395,28 zł, w tym dofinansowanie 36475,51 zł i wkład własny powiatu 5%, tj. 1 919,77 zł.

Plakat z wiedza V

W ramach projektu „Informatyka – stawiam na rozwój IV edycja” planowane są dodatkowe zajęcia pozalekcyjne on-line dla uczniów Technikum chcących rozwijać zainteresowania, mające na celu podniesienie kompetencji kluczowych oraz uniwersalnych umiejętności, niezbędnych na rynku pracy. Zajęcia zaplanowano w formie wideokonferencji z nauczycielami akademickimi, dzięki czemu uczniowie będą poszerzać swoją wiedzę z obszaru informatyka. Planuje się utworzenie jednej grupy 21 osobowej. Zajęcia zaplanowano na rok szkolny 2020/2021 w wymiarze 30 godzin lekcyjnych. Zostaną zakupione niezbędne materiały dla uczniów, oraz sprzęt, na które szkoła zgłosiła zapotrzebowanie i które są zgodne z katalogiem pomocy dydaktycznych. W ramach projektu uczniowie jeden raz w roku szkolnym odbędą zajęcia bezpośrednio na Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej. Wartość projektu to maksymalnie 45 032,16 zł, w tym dofinansowanie 42 780,55 zł i wkład własny powiatu 5%, tj. 2 251,61 zł.

Plakat Informatyka IV

W ramach projektu „Nowoczesna szkoła – zajęcia online III edycja”, planowane są dodatkowe zajęcia pozalekcyjne on-line dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego chcących rozwijać zainteresowania, mające na celu podniesienie kompetencji kluczowych oraz uniwersalnych umiejętności, niezbędnych na rynku pracy. Zajęcia zaplanowano w formie wideokonferencji z nauczycielami akademickimi, dzięki czemu uczniowie będą poszerzać swoją wiedzę z obszaru geografia. Planuje się utworzenie 1 grupy 15 osobowej. Zajęcia zaplanowano na rok szkolny 2020/2021 w wymiarze 30 godzin lekcyjnych. Zostaną zakupione niezbędne pomoce dydaktyczne i materiały, na które szkoła zgłosiła zapotrzebowanie i które są zgodne z katalogiem pomocy dydaktycznych. W ramach projektu uczniowie jeden raz w roku szkolnym odbędą zajęcia bezpośrednio na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wartość projektu to 8 816,08 zł, w tym dofinansowanie 8 375,27 zł i wkład własny powiatu 5%, tj. 440,81 zł.

Plakat Nowoczesna szkola III

W ramach projektu „e-Wiedza – zajęcia online II edycja” planowane są dodatkowe zajęcia pozalekcyjne on-line  dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego chcących rozwijać zainteresowania, mające na celu podniesienie kompetencji kluczowych oraz uniwersalnych umiejętności, niezbędnych na rynku pracy. Zajęcia zaplanowano w formie wideokonferencji z nauczycielami akademickimi, dzięki czemu uczniowie będą poszerzać swoją wiedzę z obszaru geografia i umiejętność skutecznego uczenia się. Planuje się utworzenie 2 grup 15 osobowych. Zajęcia zaplanowano na rok szkolny 2020/2021 w wymiarze 30 godzil lekcyjnych. Zostaną zakupione niezbędne pomoce dydaktyczne i materiały, na które szkoła zgłosiła zapotrzebowanie i które są zgodne z katalogiem pomocy dydaktycznych. W ramach projektu uczniowie jeden raz w roku szkolnym odbędą zajęcia bezpośrednio na Uniwersytecie Jagiellońskim – geografia oraz w Fundacji Centrum Kopernika w Krakowie - umiejętność uczenia się. Wartość projektu to 15 014,74 zł, w tym dofinansowanie 14 264,00 zł i wkład własny powiatu 5%, tj. 750,74 zł.

Plakat ewiedza II

W ramach projektu „Współczen@ szkoła – zajęcia online II edycja” planowane są dodatkowe zajęcia pozalekcyjne on-line dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego chcących rozwijać zainteresowania, mające na celu podniesienie kompetencji kluczowych oraz uniwersalnych umiejętności,  niezbędnych na rynku pracy. Zajęcia zaplanowano w formie wideokonferencji z nauczycielami akademickimi, dzięki czemu uczniowie będą poszerzać swoją wiedzę z obszaru biologia. Planuje się utworzenie jednej grupy 15 osobowej. Zajęcia zaplanowano na rok szkolny 2020/2021 w wymiarze 30 godzin lekcyjnych. Zostaną zakupione niezbędne pomoce dydaktyczne i materiały dla uczniów, na które szkoła zgłosiła zapotrzebowanie i które są zgodne z katalogiem pomocy dydaktycznych. W ramach projektu uczniowie jeden raz w roku szkolnym odbędą zajęcia bezpośrednio na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wartość projektu to 12 925,09 zł, w tym dofinansowanie 12 278,83 zł i wkład własny powiatu 5%, tj. 646,26 zł.

Plakat Wspołczesna II

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:469
Wczoraj:1100
W tym tygodniu:7045
W tym miesiącu:5506
Ogółem:1660434

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd