dzisiaj jest: 5 grudnia 2020 r.   ::    imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

covid 19 informacje z powiatu

tarcza antykryzysowa

baner top esop

Mieszkańcu gminy, dołącz do kampanii "Pod biało - czerwoną"

rozmiar tekstu w artykule:

flaga godłoKancelaria Prezesa Rady Ministrow oraz Ministerstwo Cyfryzacji, pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Mrawieckiego, realizują ważny projekt "Pod biało-czerwoną", który zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Inicjatywa zakupu masztu i flagi zależeć będzie od mieszkańców.

 

Przedsięwzięcie to ma na celu połączenie Polaków pod naszą flagą państwową, a także godne uczczenie pamięci o Bohaterach Bitwy Warszawskiej w 1920 roku. 

Aby spełnić założenia projektu, wystarczy zebrać odpowiednią liczbę głosów poparcia online w danej gminie. Głosy poparcia na swoją gminę można oddawać tutaj. Więcej informacji o projekcie na serwisie oficjalnym Rzeczypospolitej Polskiej - tutaj, gdzie dostępny jest również regulamin kampanii.

Dodatkowo opracowywana jest interaktywna mapa, za pomocą której mieszkańcy będą mogli na bieżąco sprawdzać liczbę głosów poparcia oddanych na daną gminę. Do tego czasu informujemy o możliwości sprawdzenia liczby głosów poparcia w danej gminie poprzez wysłanie wiadomości mailowej - zapytania z nazwą gminy na skrzynkę mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W trzech gminach, które na dzień 11.11.2020 roku do godziny 23:59 osiągną najwiekszą procentowo liczbę głosów w stosunku do liczby mieszkańców gminy, przewidywany jest osobisty udział Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego w uroczystości podniesienia flagi na maszt. W najbliższych dniach na stronie internetowej gov.pl  dostępny będzie ranking, w którym będzie można sprawdzić pozycję gminy w tej klasyfikacji.

Głosy poparcia mogą oddawać wszyscy mieszkańcy gminy - w tym osoby niepełnoletnie.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu tarnowskiego do udziału w tej ważnej inicjatywie!

 

 

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:474
Wczoraj:1100
W tym tygodniu:7050
W tym miesiącu:5511
Ogółem:1660439

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięOur website is protected by DMC Firewall!