dzisiaj jest: 28 stycznia 2021 r.   ::    imieniny: Walery, Radomir, Karol

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

covid 19 informacje z powiatu

tarcza antykryzysowa

baner top esop

Fundusze europejskie są w Małopolsce - emisja programu na antenie TVP Kraków

rozmiar tekstu w artykule:

fundusze 1 2Chcesz wiedzieć jak środki unijne pomagają walczyć z koronawirusem w Małopolsce? Po prostu włącz telewizor! Od najbliższej środy, 2 grudnia tematyka Funduszy Europejskich gościć będzie na antenie TVP Kraków w programie „Fundusze Europejskie są w Małopolsce”.

W ostatnich miesiącach przekonaliśmy się, jak ważną rolę w walce z pandemią w Małopolsce odgrywają Fundusze Europejskie. Sprzęt ratujący życie dla szpitali, doposażenie dla strażaków i Sanepidu, nowe karetki, które często widzimy na małopolskich drogach – to wszystko nie byłoby możliwe do kupienia, w tak krótkim czasie gdyby nie środki unijne jakimi dysponuje Małopolska.

- Walka z koronawirusem toczy się na wielu frontach. Naszym sprzymierzeńcem są Fundusze Europejskie, jakimi dysponuje Małopolska.  Jak je wykorzystujemy? Zapraszam do wspólnego oglądania programu „Fundusze Europejskie są w Małopolsce - zachęca wicemarszałek Łukasz Smółka.

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego zaprasza do oglądania programu „Fundusze Europejskie są w Małopolsce”.
Data emisji: 2.12.2020 r., godz. 18.05, TVP Kraków
W pierwszym odcinku mieszkańcy obejrzą, jak Małopolska wykorzystuje unijne środki w walce z pandemią koronawirusa. Karetki pogotowia, respiratory, tomografy komputerowe, kardiomonitory, maseczki, rękawiczki, kombinezony, gogle, czy środki do dezynfekcji - to tylko zaledwie kilka przykładów długiej listy wyposażenia, które dzięki środkom unijnym dziś służą pacjentom w małopolskich szpitalach.  Drugi odcinek programu, którego premierowa emisja odbędzie się w środę, 9 grudnia 2020 r. poświęcony będzie funduszowemu Pakietowi Rozwoju realizowanemu w ramach Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej. Przedstawione zostaną inwestycje, które są istotnym elementem ożywiania gospodarki po czasie pandemii, a co za tym idzie, zminimalizowania jej negatywnych skutków.

Więcej o tej inicjatywie, oraz zwiastun programu - kliknij.

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:10
Wczoraj:1447
W tym tygodniu:4846
W tym miesiącu:26520
Ogółem:1710770

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd