dzisiaj jest: 16 września 2021 r.   ::    imieniny: Edyta, Kamil, Korneliusz

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Fundusze Krajowe

W dniu 2 września ruszyła rekrutacja do projektu "Poznaję Naturę 2000 w mojej okolicy i uczę się zachować proekologicznych – projekt skierowany do uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Zbylitowskiej Górze", na który Powiat Tarnowski otrzymał dofinansowanie w wysokości 8 310 zł z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Projekt skierowany jest do 10 uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Zbylitowskiej Górze. Zakwalifikowani uczniowie otrzymają możliwość uczęszczania na dodatkowe zajęcia przyrodniczo – plastyczne, podczas których z pomocą nauczyciela przeprowadzą analizę wody, gleby i powietrza korzystając z zakupionego w tym celu sprzętu. Ponadto podopieczni wezmą udział w wyjazdach edukacyjnych do Ciężkowickiego Parku Krajobrazowego, Policht oraz do Zoo i Ogrodu Botanicznego UJ w Krakowie, gdzie odbędą się warsztaty "Botanika wszystkimi zmysłami". Ponadto uczestnicy projektu wezmą udział w konkursach z nagrodami.

Rekrutacja potrwa do 11 września, a sam projekt do końca listopada 2013r. Udział w projekcie jest bezpłatny.

wfosigw poznaj nature 2000 plakat

Ogółem:1911600