dzisiaj jest: 2 grudnia 2021 r.   ::    imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Programy Unii Europejskiej

"Kuźnia Start-upów"

baner eu ksow prow

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Operacja pn. „Kuźnia Start-upów”

Opis operacji

Stymulacja rozwoju przedsiębiorczości wśród młodzieży oraz poszerzanie wiedzy z tego zakresu wśród nauczycieli przedsiębiorczości ze szkół ponadgimnazjalnych i jednostek edukacyjnych o profilu zawodowym Powiatu Tarnowskiego. Realizowana jest od 15 maja 2018 roku do 15 października 2018 roku. Partnerami operacji są: Lokalna Grupa Działania Dunajec-Biała oraz Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Tarnowie, a grupą docelową operacji jest 48 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych oraz 16 nauczycieli z 7 szkół ponadgimnazjalnych oraz jednostki edukacyjnej OHP w Tarnowie z terenu powiatu tarnowskiego. Przedsięwzięcie podzielone jest na 3 działania: moduł szkoleń dla nauczycieli przedsiębiorczości i doradztwa zawodowego, moduł szkoleń i warsztatów dla uczniów i konferencja podsumowująca.

Przewidywane wyniki operacji to m.in.: zaangażowanie doświadczonych przedsiębiorców z terenu powiatu tarnowskiego znających potencjał rynku lokalnego do oceny biznesplanów stworzonych przez uczestników szkoleń oraz motywowanie młodzieży do podejmowania przedsiębiorczych inicjatyw w swoich miejscowościach.

Zarejestruj się jako partner sieci KSOW na : www.ksow.pl

Ogółem:1968928