dzisiaj jest: 17 maja 2024 r.   ::    imieniny: Weronika, Sławomir, Brunon

Powiat tarnowski na targach turystycznych w Łodzi

targi_turystyczne_lodz_2012_01_miniPowiat tarnowski wspólnie z Tarnowskim Centrum Informacji oraz Lokalną Grupą Działania "Dunajec-Biała" uczestniczył w kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych "Na Styku Kultur", które odbyły się w dniach 24-26 lutego br. w Łodzi.

Jak co roku w targach łódzkich, które zaliczają się do jednych z większych krajowych imprez turystycznych o tym charakterze, udział wzięli liczni wystawcy z różnych regionów Polski, przedstawiciele powiatów, gmin, regionalnych oraz lokalnych organizacji turystycznych, prezentujący różnorodne oferty turystyczne, w tym wiele tradycyjnych produktów regionalnych. Swoje atrakcje turystyczne prezentowali także goście zagraniczni z Niemiec, Węgier, Rosji, Ukrainy, Francji, Anglii.

Powiat tarnowski miał okazję zaprezentować własną ofertę turystyczną i pochwalić się lokalnymi produktami, w tym wyrobami z drewna z Żurowej, na wspólnym stoisku Małopolskiej Organizacji Turystycznej. Goście odwiedzający nasze stoisko mogli liczyć na uzyskanie fachowej informacji dotyczącej oferty powiatu tarnowskiego z zakresu turystyki aktywnej, kulturowej czy aktualnej bazy noclegowej. Na stoisku można było otrzymać materiały informacyjne: foldery, ulotki, mapy oraz liczne gadżety reklamowe przygotowane tym celu przez Starostwo Powiatowe w Tarnowie i lokalną Grupę Działania: "Dunajec-Biała".

Międzynarodowe Targi Turystyczne "Na Styku Kultur" to pierwsze w tym roku targi turystyczne z udziałem powiatu tarnowskiego. Najbliższe tego typu imprezy, na których będzie można odwiedzić nasze stoisko to : MTT "Glob" w Katowicach (30 marca – 1 kwietnia), MTT w Gdańsku (13-15 kwietnia) oraz MTT w "Lato 2012" w Warszawie (20-22 kwietnia) oraz jesienny TOUR SALON w Poznaniu. Już dziś wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

targi_turystyczne_lodz_2012_02

targi_turystyczne_lodz_2012_03