dzisiaj jest: 17 maja 2024 r.   ::    imieniny: Weronika, Sławomir, Brunon

Wicestarosta Tarnowski "Silnym Człowiekiem Regionu Tarnowskiego"

silny czlowiek regionu tarnowskiego 01 miniWicestarosta Tarnowski Mirosław Banach zajął drugie miejsce w plebiscycie zorganizowanym przez Gazetę Krakowską na Silnego Człowieka Regionu Tarnowskiego. Na Mirosława Banacha oddało głosy 857 czytelników „Krakowskiej”.

W środę, 27 czerwca br., podczas uroczystego spotkania w hotelu Cristal Park w Tarnowie-Mościach organizatorzy podsumowali wyniki współzawodnictwa i nagrodzili laureatów konkursu.Plebiscyt od samego początku cieszył się sporym zainteresowaniem czytelników. Łącznie do redakcji napłynęło blisko 4,5 tys. głosów. O zaszczytny tytuł oraz statuetki, rywalizowało 25 kandydatów wytypowanych przez redakcję gazety, na których można było oddać głos wysyłając sms-a lub wypełniając konkursowy kupon zamieszczany w każdym numerze pisma.

W plebiscycie drugie miejsce zajął Wicestarosta Tarnowski Mirosław Banach, którego redakcja gazety określiła jako „jednego z najbardziej doświadczonych samorządowców w regionie”. Tym samym Wicestarosta okazał się „najsilniejszym” samorządowcem na ziemi tarnowskiej. Sam Wicestarosta dziękuje czytelnikom za oddane głosy – Cieszę się, że czytelnicy „Krakowskiej” docenili moje zasługi dla regionu. W samorządzie różnego szczebla działam już od blisko 20 lat, dlatego przyznane mi wyróżnienie jest tym cenniejsze, że pochodzi od ludzi. To mieszkańcy naszego regionu musieli przecież wysłać kupony, czy sms-y. Bardzo dziękuję za każdy gest poparcia.

W rywalizacji zwyciężył Marek Roleski, przedsiębiorca i właściciel jednej z największych firm w powiecie tarnowskim. Na kolejnych miejscach uplasowali się: Stanisław Sorys (3 miejsce), Ryszard Ścigała (4 miejsce) i Marek Kuta (5 miejsce).

silny czlowiek regionu tarnowskiego 02

silny czlowiek regionu tarnowskiego 03