dzisiaj jest: 18 maja 2024 r.   ::    imieniny: Alicja, Feliks, Eryk

Studniówkowy polonez na rynku i mrozie

polonez na rynku i mrozie miniAbiturienci z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Radłowie, po raz pierwszy w historii, zatańczyli poloneza na radłowskim rynku. Była to generalna próba, przed sobotnią studniówką.

W zimowej scenerii i przy lekkim mrozie, bezbłędnie i dziarsko zaprezentowali, pięknie przygotowany układ choreograficzny, wzbudzając u licznej publiczności ciekawość i… zdziwienie. Tanecznej prezentacji towarzyszyli rodzice i Burmistrz Miasta Zbigniew Mączka, którzy na koniec zostali zaproszeni do wspólnego tańca, oczywiście w rytm poloneza.

polonez na rynku i mrozie 1
Pomysłodawcą tanecznego przedsięwzięcia jest dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Anna Golec. Uczniom i nauczycielom gratulujemy ciekawego i niecodziennego pomysłu. Uczniom zaś życzymy dobrej studniówkowej zabawy, a później wytężonej pracy edukacyjnej przed egzaminem dojrzałości.

polonez na rynku i mrozie 2
polonez na rynku i mrozie 3