dzisiaj jest: 17 maja 2024 r.   ::    imieniny: Weronika, Sławomir, Brunon

Wsparcie dla honorowych krwiodawców z Zakrzowa

przekazanie polarow osp zakrzow minStarosta Tarnowski Roman Łucarz spotkał się z Prezesem jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Zakrzowa Wiesławem Solakiem. Wizyta Prezesa była okazją do zapoznania się z działalnością działającego przy jednostce Klubu Honorowych Dawców Krwi oraz przekazania czterech firmowych polarów, które będą wykorzystywali członkowie Klubu.

- Staramy się wspierać szlachetną działalność Klubów Polskiego Czerwonego Krzyża, działających na terenie Powiatu Tarnowskiego. Klub przy OSP w Zakrzowie należy do najaktywniejszych, o czym świadczy duża liczba przyznanych członkom Klubu Odznak Honorowy Dawca Krwi. Przekazane polary mają znaczenie praktyczne, użytkowe, ale służą także celom wzajemnej promocji i propagowania idei honorowego krwiodawstwa - powiedział Starosta Tarnowski Roman Łucarz.

przekazanie polarow osp zakrzow 1