dzisiaj jest: 18 maja 2024 r.   ::    imieniny: Alicja, Feliks, Eryk

Zaproszenie do uczestnictwa w „Derbach Artystycznych”

logo derby miniOrganizatorzy międzyregionalnego programu „Derby Artystyczne - Śląsk - Małopolska 2014” - Prezentacja Twórców Kultury, realizowanego w ramach Projektów „Integracja Sztuki” oraz „Świat Wenus” zapraszają twórców - malarzy, grafików i plastyków- do udziału w tym okolicznościowym spotkaniu artystycznym i prezentacji.

Zgłoszenie udziału w Derbach, obejmuje zaprezentowanie na dwóch wystawach międzyregionalnych - jednej organizowanej w Krakowie, drugiej na Śląsku (miasto w trakcie ustalania) - realizowanych pt. „Kobieta w malarstwie i grafice” oraz „Moje miejsce, mój region” minimum dwóch, a maksymalnie czterech prac, obejmujących główną tematykę wystawy tj. „Kobieta w malarstwie i grafice” oraz temat dodatkowy „Moje miejsce, mój region”.

Zgłosić na wystawę można po jednej lub dwóch pracach z każdego tematu, lub dwie prace z jednego tematu i jedną pracę z drugiego tematu. Pierwszy termin przyjmowania zgłoszeń do derbów mija 7 czerwca 2014 roku.

W zależności od ilości i terminowości zgłoszeń prac, co zależne jest od terminu dotarcia informacji do twórców, organizatorzy mogą podjąć decyzje o wydłużeniu terminu przyjmowania zgłoszeń.

O ostatecznym terminie zakończenia przyjmowania zgłoszeń, organizatorzy poinformują na stronie internetowej projektu.

Wystawy, odbędą się w terminach zależnych od zakończenia przyjmowania zgłoszeń - tj. w okresie koniec czerwca - pierwsza połowa lipca br. lub koniec sierpnia - pierwsza połowa września.

Zgłoszenie udziału w „Derbach Artystycznych”, daje możliwość zgłoszenia uczestnictwa w wakacyjnym spotkaniu twórców, imprezie „Deptak Artystów”, która przygotowywana jest w drugiej połowie sierpnia br.

Dokładne informacje o zasadach zgłoszenia, informacje o przygotowywanym programie, komunikat organizatorów oraz druki niezbędne do dokonania zgłoszenia, dostępne są na oficjalnej stronie informacyjnej pod adresem: www.art-plus.info/derby

Kontakt z organizatorem: Centrum „Art.-Plus” w Krakowie, 31-949 Kraków, os. Zgody 1 (Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta); Telefony: Biuro +48 518 208 014, Kierownictwo: +48 727 642 392.

afisz derby