dzisiaj jest: 17 maja 2024 r.   ::    imieniny: Weronika, Sławomir, Brunon

Pod patronatem Starosty Tarnowskiego - konferencja naukowa „Ergonomia w innowacyjnej organizacji”

ergonomia konf miniMałopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie i Polskie Towarzystwo Ergonomiczne Oddział w Tarnowie są organizatorami konferencji naukowej „Ergonomia w innowacyjnej organizacji”. Odbędzie się ona 24 września br. w Tarnowie. Wydarzeniu patronuje Starosta Tarnowski Roman Łucarz.

Celem Konferencji jest prezentacja wyników prac naukowo-badawczych oraz wymiana poglądów, wiedzy i doświadczeń przedstawicieli nauki i praktyki na temat rozwiązań ergonomicznych wprowadzanych w innowacyjnej organizacji.

Proponowana tematyka:
1. Rozwój naukowego zarządzania - aspekty innowacyjne i ergonomiczne;
2. Koncepcja ergonomicznej i innowacyjnej organizacji;
3. Modele i systemy czasu pracy - aspekty humanizacyjne;
4. Zarządzanie dobrostanem i absencją chorobową pracowników;
5. Ergonomiczne i innowacyjne aspekty uczenia się;
6. Pracownik XXI wieku.

ergonomia konf ulotka
Miejsce konferencji: Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie, ul. Waryńskiego 14, 33-100 Tarnów, sala 09.

W programie Konferencji przewiduje się wystąpienia przedstawicieli: Starostwa Powiatowego w Tarnowie, Państwowej Inspekcji Pracy, Sanepidu, Polskiego Towarzystwa Ergonomicznego, innych uczestników konferencji oraz pracowników naukowych Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie.

Szczegóły organizacyjne oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie.