dzisiaj jest: 18 lutego 2019 r.   ::    imieniny: Konstancja, Maksym, Bernadeta
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat TarnowskiLeśna droga

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

Dom Wczasów Dziecięcych w Jodłówce Tuchowskiej - doskonały pomysł na zimowisko

rozmiar tekstu w artykule:

ferie dwd 2019 miniJeżeli ktoś szukałby pomysłu na zimowisko, kolonię letnią, białą lub zieloną szkołę czy krótki - kilkudniowy turnus dla swojego dziecka lub grupy zorganizowanej, Starostwo Powiatowe w Tarnowie zachęca do skorzystania z oferty placówki oświatowo-wychowawczej - Domu Wczasów Dziecięcych w Jodłówce Tuchowskiej.

Dom Wczasów Dziecięcych w Jodłówce Tuchowskiej położony jest na skraju malowniczego Parku Krajobrazowego Pasma Brzanki w miejscowości Jodłówka Tuchowska, 28 km od Tarnowa, drogą 977 do Gorlic ze zjazdem w Lubaszowej w stronę Szerzyn. Ośrodek posiada 115 miejsc noclegowych w pokojach 3, 4 i 5 - osobowych. Na terenie obiektu znajduje się teren rekreacyjny z miejscem na gry i zabawy oraz ognisko, plac zabaw, trampolina, miejsce do zjeżdżania na sankach (w czasie kolonii letnich również basen otwarty). Istnieje możliwość skorzystania z boisk sportowych i sali gimnastycznej.

ferie dwd 2019 1

Budynek posiada świetlice, sale manualne, salę komputerową z drukarką 3D, salę gier, pomieszczenia z tablicami interaktywnymi, projektorami multimedialnymi, nagłośnieniem i oświetleniem dyskotekowym, w pełni wyposażoną siłownię, kuchnię z jadalnią, itd. Ośrodek dysponuje w pełni wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która może prowadzić szeroką gamę różnego rodzaju zajęć i pełni całodobową opiekę nad wychowankami. Nauczyciele - wychowawcy organizują i prowadzą program dydaktyczny i profilaktyczno-wychowawczy, turystyczny (przyroda, ekologia, regionalizm), sportowy oraz rozrywkowy. Wychowankowie mają zapewnione również pięć posiłków dziennie.

ferie dwd 2019 2

- W tym roku odbyły się już dwa turnusy zimowiskowe. Było wiele emocji, a wychowankowie nie mieli okazji się nudzić. Ośrodek odwiedzili zarówno uczestnicy indywidualni, jak i grupy zorganizowane - mówi Iwona Główczyk, Dyrektor DWD. - Były zajęcia integracyjne, dyskoteki z układami choreograficznymi, wizyty w muzeach, spotkania z ciekawymi ludźmi. Dzieci jeździły na sankach, łyżwach i nartach. Uczestniczyły w warsztatach, zajęciach na siłowni, zajęciach z drukarką 3D, zajęciach cyrkowych, grach i zabawach. Odbyły również zimowe spacery po Jodłówce Tuchowskiej oraz Rezerwacie „Skamieniałe Miasto” w Ciężkowicach. Młodzież wypoczywała i bawiła się bezpiecznie pod okiem wykwalifikowanej kadry oraz przybyłych pedagogów - dodaje Dyrektor DWD.

ferie dwd 2019 3

Dyrekcja i kadra DWD zachęca do skorzystania z oferty Domu Wczasów Dziecięcych w Jodłówce Tuchowskiej. Więcej informacji oraz dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie internetowej DWD - tutaj.

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:207
Wczoraj:343
W tym tygodniu:207
W tym miesiącu:7567
Ogółem:1044349

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

soik nowy sacz

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd