dzisiaj jest: 22 czerwca 2021 r.   ::    imieniny: Paulina, Jan, Tomasz

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

covid 19 informacje z powiatu

tarcza antykryzysowa

baner top lsop

21 listopada, przypada Drugi Powiatowy Dzień Pracownika Socjalnego

rozmiar tekstu w artykule:

logo starostwo powiatowe mini

Pomoc, jaką niesie drugiemu człowiekowi Pracownik Socjalny to bardzo szlachetne zajęcie, wymagające codziennego stawania wobec ludzkiego bólu, bezsilności i ubóstwa, krzywdy i bezradności. No co dzień to właśnie Państwo - pracownicy jednostek organizacyjnych pomocy społecznej z terenu powiatu tarnowskiego pomagacie osobom i rodzinom w przezwyciężaniu trudnych sytuacji życiowych.


Z okazji Drugiego Powiatowego Dnia Pracownika Socjalnego Starosta Tarnowski Roman Łucarz w imieniu Zarządu Powiatu Tarnowskiego kieruje serdeczne słowa podziękowania do wszystkich pracujących w Domach Pomocy Społecznej, a także pracowników socjalnych z terenu Powiatu Tarnowskiego.

Wszystkim osobom związanym z obszarem szeroko rozumianej pomocy społecznej należą się wyrazy wdzięczności. Praca pracownika socjalnego to jest prawdziwe powołanie - to jest służba tym, którzy potrzebują pomocy i wsparcia, szczególnie w tym trudnym czasie pandemii.

Na ręce Pani Anny Górskiej Dyrektor PCPR przekazujemy podziękowania podległym pani Pracownikom, za sumienną i pełną ofiarności pracę na rzecz osób potrzebujących w Powiecie Tarnowskim. Życzymy także spełnienia w pracy zawodowej i służbie drugiemu człowiekowi, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:717
Wczoraj:830
W tym tygodniu:1547
W tym miesiącu:14069
Ogółem:1844709

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięOur website is protected by DMC Firewall!